| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre ceaiurile naturale de slabit?

De ce ziceti ca nu sunt bune fiindca eu am slabit cu el(ceaiul natural Canadian Tea) 3 kg in mai putin de o luna(si fara sa fie cu efect laxativ)?

De ce toata lumea zice ca nu se poate slabit cu ceaiuri/pastile pe cand adevarul este ca se poate?

Bine, dar sa fie si naturale si fara reactii adverse cum a fost ceaiul asta la mine.

Acum o sa imi iau din nou, ca sa mai slabesc.

E ceva mai scump sa il iei timp de o luna dar merita.Slabesti pana la 2-3 kg pe saptamana.

Ceaiul se numeste Canadian Tea si se gaseste la Catena in farmacii si pe site-ul lor pentru cine este curios si vrea sa incerce.

Se poate slabi si cu ceaiuri asadar.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai dat masa musculara? apa? grasimi? tu stii ce inseamna slabire? dupa ce te documentezi mai discutam

| syd a răspuns:

Du-te alearga ba lene

| Elide a răspuns:

Eu mai beam ceai verde fara zahar sau miere in el și chiar mă ajutase într.un timp.