| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Se pot schimba repede sentimentele fata de cineva?

4 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Depinde si de circumstante, insa de obicei dureaza ceva pana numai simti nimic pentru o persoana.Chiar daca zici ca ai uitat persoana respectiva, nu e asa, deoarece nu e asa simplu sa-ti schimbi sentimentele fata de cineva.

| Lyiia a răspuns:

Buna!
Daca tii foarte mult la o persoana si te raneste doar putin,nu se schimba prea mult.
Dar daca te dezamageste sau orice iti face destul de grav, iar tu chiar tii la persoana respectiva, sentimentu se poate schimba in ura.
Sper ca te-am ajutat:*.

| вèiiiвiii a răspuns:

Sentimentele love struck
Nu se schimba asa usor mai happy. daca tii la cineva nu ti se schimba sentimentele asa usor
kiss

| DeniZu a răspuns:

Depinde de persoana si de tipul de relatie care a existat intre persoanele respective...