| mircea1996 a întrebat:

Buna seara ajutati-ma va rog, am o problema sentimentala. M-am indragostit de o fata(eram la nunta si mi-a sa dansez cu ea, se uita la mine...si va spun adevarul ca si eu imi placea de ea dar ea era mai"populara si nu se uita la cineva ca si mine"nu ca nu-s frumos.Acum de ce va timp, o luna, i-am spus ca vreau sa mergem la suc si nu imi raspundea si m-am suparat si i-am spus ca am placerea sa ies la suc cu ea si dansa mi-a spus nu atat.
CE SA FAC? sa insist sau sa las balta. Eu sunt un baiat bun, muncitor mi-am cumparat masina din bani mei si orice masina si am doar 18ani si sunt si la scoala.

4 răspunsuri:
| 1stResponder a răspuns:

Daca nu te place si nu te vrea... nu incerca degeaba, sunt si alte fete pe lumea asta... Din ce ai zis tu nu te prea vrea.

| mircea1996 explică (pentru 1stResponder):

Nu stiu daca ma vrea sau nu, la nunta avea clipe cand se uita la mine si ramanea blocata am avut multe "esecuri" dar acuma parca e altcumva i deosebita. nu poate sa raspunda o fata.

| AktivShack a răspuns:

Salut.
Incearca sa mai vorbesti cu ea, sa-i fi o companie placuta. Daca tot nu-si schimba parerea, daca tot nu vrea, nu ai ce sa faci. Dragostea nu se poate face cu forta...Toate cele bune.

| mircea1996 explică:

Fetelor va rog puteti sa ma ajutati?