| Anonymous996 a întrebat:

Buna seara, am 17 ani si insfarsit am strans destui bani sa ii pot face o surpriza iubitei mele de craciun cand voi veni in Romania. Mi-am strans vreo 7-9 milioane pentru un cadou dar nu stiu ce sa ii cumpar. Stiu ca e cam mult pentru un cadou dar pentru prima oara simt ca iubesc cu adevarat si ca merita pana acum faceam cadouri de doar 50-1mil max prietenelor mele dar la ea e ceva diferit si vreau sa fie unic. De craciun si revelion am incheriat un hotel pentru 4-5 zile la munte si am vorbit cu mama ei si e de acord. Ce credeti ca i-as putea cumpara si ce credeti despre Surpriza ii va placea sau nu?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Mmm nu trebuie neaparat sa ii cumperi un cadou fabulos. Te inteleg,atunci cand esti indragostit vrei sa-ti rasfeti partenerul cum se poate mai frumos dar un cadou cu adevarat special este faptul ca veti petrece in sfarsit ceva timp impreuna (dupa perioada in care tu ai fost plecat). Un obiect nu e absolut necesar dar daca tu chiar vrei eu iti sugerez detalii simple dar de efect: trandafiri,o bijuterie simbolica (nu neaparat de aur,argint sau batuta-n cine stie ce pietre pretioase), un album foto plin cu pozele voastre, o cina romantica, poate una din carticelele acelea personalizate cu declaratii pe care le poti comanda pe net (daca nu e prea siropos laughing ) o rochita sau ceva bluzita pe care sa o poarte pentru tine, chestii din astea. Suprinde-o prin detalii happy. Succes!

10 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Cumpara un ceas Fossil. Gaesti diferite modele, pe auriu, argintiu, alb, cu strasuri, fara, etc. Sunte superbe si pretul lor variaza undeva la 400-650ron. Sigur ii va placea. Eventual ii poti pe langa si o placa/ondulator pentru par, gasesti ceva calitativ pe la 150ron, de la Remington.

| FoundYouLover a răspuns:

Cred ca-ti ajung banii de un inel, cu conditia sa nu fie din diamante

| K4sZz a răspuns:

Pai ii poti lua un buchet de 15 trandafiri in forma de inima, cu un lantisor de aur si o inimioara tot de aur care sa aiba initialele voastre si o cina romantica. Sau chiar un inel happy si iti mai raman si bani happy

| CorneliaC a răspuns (pentru K4sZz):

Foarte frumos happy

| Anonymous996 explică (pentru K4sZz):

Pai ei nu-i place aurul. Mersi pentru sujestia cu trandafirii. imi place foarte mult.

| K4sZz a răspuns (pentru Anonymous996):

Ok atunci happy ii cauti altceva. Poate cine stie de craciun o duci la munte inchiriezi o cabana o zi. Costa in jur de 2 milioane. Si stati amandoi acolo singuri fara sa va deranjeze cineva. Acum depinde si ce varsta aveti.

| Anonymous996 explică:

Fata are 17 ani si am vorbit cu mama ei si o sa stea cu mine 4-5 zile la cabana/hotel am inchiriat tot big grin Doar imi mai trebuie cadoul.

| anonima1993 a răspuns:

Eu spun sa ii iei un inel de aur forte finut si un buchet de flori cu cati ani face ea in combinatie de alb si rosu. daca e mai mare poti sa mergi cu ea munte 1 zi doua..sau sa ii iei un ursulet dela gigant. daca nu ii poti lua si un catel nu stiu. depinde si de gusturile ei daca vrei s-i faci o surpriza cum ai spus o iei intr-o zi si ii spui ca mergeti l Ploiesti sau eu stiu si o duci la munte sau undeva unde sa fie mai romantic asa.:* sper ca te-am ajutat!

| K4sZz a răspuns (pentru anonima1993):

Hmm..nu ti se pare ca ideile tare sunt cunoscute smug numai copia.

| anonima1993 a răspuns (pentru K4sZz):

Eu am spus mai sus ce mi-a luat prietenul meu cand s-a intors i tara raspunsul tau deabe cum l-am citithappy