| danielaiacob311 a întrebat:

Bună seara! Am un băiat de 15 ani ce desenează foarte frumos(personaje din desene animate), și-ar dori foarte mult să vândă aceste desene pentru a strânge bani să-și cumpere un ipad profesionist să poată desene digital.
Mă puteți ajuta cu site sau pe cineva care ar fi interesat de asa ceva?
Va rog frumos!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna seara! Incercati pe grupurile de Facebook si pe Facebook market. Ar mai fi si site-ul breslo.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, fiindca este ilegal sa vanda ceva la 15 ansiori!

Parintii baiatului le pot vinde pe la prietenii lor, colegi de servici sau vecini daca place cuiva si este dispus sa cumpere niste desene, desii acelea sunt pentru copilasii mici apreciate, nu de adulti, odata ce sunt personaje de desene animate, nu desene pentru adulti sa poate fii pastrate si inramate in casa.

| DariaDark a răspuns:

Ii puteti face o pagina de Instagram, unde copilul dvs si ar putea face clientela frumoasă, sau pe tiktok, acolo crește mai ușor