| Mamaligoi a întrebat:

Buna seara! Cam cati ani aveti si ce anume va place sa faceti in timpul liber? happy

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,am 14 ani si jumatate si imi place sa cant, sa dansez, sa desenez, sa ies cu prietenii, sa fac chestii handmade si sa ascult muzicahappy
Numai bine.

| Holocaust a răspuns:

16.Nu pot sa spun ca-mi place, dar imi placea sa desenez si sa joc tenis de camp cu prietenii.In momentul de fata, mai acord importanta doar somnului.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Buna. Am 14 jumate. Imi place sa dansez, sa ma distrez, sa ascult muzica si sa ies cu prietenii love struck

Răspuns utilizator avertizat
| BarbieDarya a răspuns:

Eu am 16 ani si in timpul liber imi place sa ies cu prietenii, orice dar sa nu stau acasa.

| roxanica08 a răspuns:

Am 10 ani si jumatate si imi place sa cant, sa dansez, sa desenez, sa ies cu prietenii, sa fac chestii handmade si sa ascult muzica.