| RuxiiRawrr a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber?

12 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Paii...imi place sa mananc mereu ciocolata albatongue, sa desenez, sa citesc carti lungi cu multe pagini, sa fac de mancare, sa invt la chimietongue, sa imi fac poze pe telefon, sa imi numar fundele pe TPU, sa ies in oras la o pizza, sa ascult muzica, sa scriu compuneri, sa stau afarsi sa ma joc in zapada, sa ma uit la tv pe animal planetlaughing, sa ma joc cu pisica mea Zora, sa mananc portocale si mandarine la grelaughing si multe altele... Sper ca si tu sa te distrezi in timpul liberhappy
Pa Pa!

| IMC90 a răspuns:

Ti-as zice, dar ma salta garda...

| aLL3xandra97 a răspuns:

Buna! :)
In timpul liber poti face o multime de chestii cum ar fi:
- poti sa iesi in oras cu prietenii
- poti sa te uiti la filme(singura sau cu vreo prietena:D)
-poti citi o carte
-poti sa iti creezi bijuterii
-poti sa practici un sport
-poti sa inveti sa cant la un instrument care iti place
-poti completa oracole http://oracolulmeu.ro/default.aspx
Nu cred ca ai sa te plictisesti in felul asta :D
Sper ca te-am ajutat! Succes! :*

| RuxiiRawrr explică (pentru aLL3xandra97):

Eu va intreb pe voi, fac multe in timpul libersmug

| aLL3xandra97 a răspuns (pentru RuxiiRawrr):

hee hee. Bine! Distractie placuta atunci! :*

| cryssu2008 a răspuns:

Eu as face multe: plimbari, lectura, fotografii... dar nu prea mai am timp liber straight face

| DanielBalan a răspuns:

Cel mai mult imi place sa ascult muzica... asta fac intodeauna in timpul liber.

| cerealaGrana a răspuns:

Sa ajut pe TPU

| SiminaSalvadore a răspuns:

Pana acum o luna, sa stau la pc, acum sa citesc!

| ExXify50 a răspuns:

Laba rolling on the floor) glm nu stiu sa ies cu prieteni si sa stau la calculator si mai joc si la o echipa de fotbal.

| puya07 a răspuns:

Nimic nu se compara cu o drumetie montana.mai ales acum pe timpul ierni

| asd3asd a răspuns:

Sex in grup