| HeartBeat_5869 a întrebat:

Explicati`mi va rog toate procedeele care trebuie facute dupa ce imi mai fac inca o gaura in ureche[la bijuterie]. Din cat in cat trebuie sa misc cercelul, dupa cat timp pot sa-l schimb, cum sa evit sa nu cumva sa puroiezestraight face, etc.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Theyuu a răspuns:

Bunaaa :X
Hmmm...eu cand l-am facut am procedat asa:
-L-am facut la bijuterie si mi-a luat 10 lei.
-Cand iti pune cercelul el este din argint asa ca nu cred ca vei face vreo infectie.
-Eu il miscam un pic din 3 in 3 ore ca sa nu faca coaja.
-Il schimbi la 1 luna dupa ce ti-l faci dar depinde de cat iti spun si cei de la bijuterie.In general asta este termenul tongue
Daca mai vrei informatii poti intreba pe cei de acolo.
Te-am tzuuucat :X

fundiiitsaa?:X

1 răspuns:
| nicoleta01 a răspuns:

Eu mi-am dat singura 3 gauri.

il miscam cand imi aminteam. dar 3-4 zile l-am tinut acolo. apoi l-am schimbat. dar acum conteaza si de persoane. succes