| Natalieeeee a întrebat:

Tin sa precizez ca nu am avut niciodata contact sexual insa, am o mica problema de aproximativ 2 luni, am cautat informatii insa nu am gasit ce ma interesa. Este vorba de o "incomoditate" in zona intima: usturimi, mancarimi si iritatii. In zona dintre vagin si anus mi-a aparut un fel de "zgarietura", o liniuta rosie cumva sub piele care se amelioreaza pentru cateva zile iar apoi reapare.

1 răspuns:
| ALLAboutMoney a răspuns:

Nu te juca cu asa ceva.Sunt semnele unei posibile infectii ale vaginului un consult ginecologic urgent.