| sorin10101 a întrebat:

Buna seara TPU am o problema de vreo 2 saptamani am niste furnicaturi la frunte si parca nu o mai simt ..am pierderi de memorie ce vorbesc cu lumea......simt fruntea ca si cand ar fi ridicata sus si nu ma pot concentra deloc .....de la ce oare ar putea fi nu stiu daca am fost foarte inteles da in fine poate ma ajuta cineva

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca ne depaseste.Mergi la medic.Afectiunile de memorie nu sunt o joaca.

| LostInBubble a răspuns:

Du-te la un neurochirurg.

| jhonsmyth a răspuns:

Hopa se numeste ANEMIE du-te la un doctor...happy tie slab organismu-l sad