| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, as dori sa intreb daca pot sa intru la un liceu militar ( nu conteaza care sau in ce oras conteaza sa fie in Romania) daca am media la evaluarea nationala 7 sau mai putin

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Te inscrii la ei, dai examen la ei! oricum, anul ăsta ai pierdut startul

| Sorel123 a răspuns (pentru sierra1):

Nu chiar, inca sunt clasa a 7 a nu am pierdut inca startul dar doream sa stiu daca pot intra si cu o medie la evaluare nationala de 7 ca as dori sa ma duc la un liceu pe acest profil.

| sierra1 a răspuns (pentru Sorel123):

Pentru la anul' trage tare, concurența e măriciă!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți.