| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Vreau sa ma despart de prietenul meu.Suntem impreuna de o saptamana si numai simt aproape nimic pentru el.La inceput am fost indragostita nebuneste de el.Dar nici mama nu ma lasa sa stau cu el.Ce sa ii spun pentru ca el ma iubeste enorm de mult si si-ar da si viata pentru mine.Va rog sa formulati voi "scrisorica".Si nu vreau comuri gen:sa nu te desparti pentru ca nu vei mai gasi baiat ca el.Va multumesc frumos!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce dracu, acu o saptamana erai indragostita nebunest, brusc nu mai simti nimic, el te iubeste de moarte la numai o saptamana de relatie?

asta suna a telenovele de 13 ani.

| miki13 a răspuns (pentru suntserios):

Asta simt.Probabil si din cauza ca unele dismance mi-au spus sa ne despartim, dar ele sunt geloase si nu imi pasa de parerea lor.Ce vrei sa fac?

| miki13 a răspuns (pentru suntserios):

SI sa stii ca nu am 13 am 15, iar el are 18.

| Flowennedden a răspuns:

Cred ca ar fi bine in felul urmator ''Iarta-ma (numele prietenului tau) m-am simtit bine cu tine si stiu cit de mult ma apreciezi...si tin si eu la tine foarte mult insa cred ca ar fi mai bine sa raminemprieteni. punem fi prieteni foarte apropiati insa doar prieteni.imi pare rau insa cred ca asa va fi mai bine pentru altii''...succes.fundaa