| mebrutpu a întrebat:

Buna Seara tuturor! Am asa o situatie stupida, nu stiu cum sa procedez, ma intilnesc cu un baiat deja acus un an, nu demult a fost prima cearta, dupa care relatia noastra a inceput a decurge monoton, fara emotii, pasiva, cum pot oare face ca sa reintorc frumosu si culoarea in relatie?

1 răspuns:
| Alex271262 a răspuns:

Schimbati locurile care le frecventati de obicei, cautati altele, incercati sa gasiti ceva nou ce aveti in comun sau poate nu e nevoie sa fie in comun important e sa fie nou pentru cel putin unul dintre voi. 2 fa ceva nebun sau oricum iesit din normalitatea care o aveti; plecati intr-un weekend/mica excursie, incearca sa il surprinzi cu ceva. In orice caz NU STA! bafta si sper ca iti am fost de folos!