| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara tuturor! Mă bucur să mă alătur vouă începând din seara asta. :d

Ce faceți? Cum vi se pare începutul școlii/facultății/muncii?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din ce in ce mai bine, mai am multe de invatat dar e ok, alles gut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inceputul facultatii a fost interesant, lucruri noi, lume noua, te simt mai matur.

inceputul muncii e ca o palma peste cap, e momentul ala in care realizezi ce e aia responsabilitate, faptul ca esti legat 8 ore pe zi

| Doub a răspuns:

Obositor.

| zurick a răspuns:

Obositor,dar supraviețuiesc eu.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna!
Inceputul scolii, ca profesoara, mi se pare, de fiecare data (si sunt deja la catedra pentru al 11-lea an) interesant, revitalizant si provocator in plan intellectual si uman.
O zi faina!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O să te fac să regreți decizia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, la munca, e putin obositor, dar deocamdata e bine, abia am reinceput. Tu inveti, lucrezi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si una si alta. :d

| Omori a răspuns:

Doar ce a trecut prima săptămână de facultate și cred că-mi place.