| eprubetă a întrebat:

M`am gandit sa ma alatur voua, celor de la T/A pentru totdeauna big hug ma primiti? big hug [nu sunt fan Geastin :-&]

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Te primim.Doar daca nu comentezi nimic de JB...TE vom raporta daca spui doar numele aluia care i-am spus numele...

Lista ca sa te primim:
1)Sa pui de fiecare data cand raspunzi sau pui o intrebare emoticoane;;).

2)In loc sa scrii ex.loc scrii loc sau ceva de genu':>.

3)Pui raspunsuri "nefolositoare"/:).

4)Pui orice tip de intrebare la T/A(daca vrei sa ramai aici...)B-).

5)Pui comicuri gen:http://i.imgur.com/3dWFu.png

Te primim daca faci chestiile astea(sa le faci mereu(optional)!)8->!

12 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

ştii,în loc să ne întrebi, mai bine te-mpuşcai şi aflai răspunsu'

Răspuns utilizator avertizat
| AndutzaAndu a răspuns:

Nu trebuie să întrebi așa ceva, Doamne laughing, aici e binevenit oricine, și nu cred că-i vreun "club" la categoria asta ca să trebuiască să ceri permisiune.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

În fiecare zi e măcar o întrebare de genul ăsta

| Kuzco a răspuns:

Intrebarile de genul asta sunt deja la ordinea zilei.

| dαɴЗ a răspuns:

ăăă...nu

| x0xandra a răspuns:

Atata timp cat esti normal si in viata te primim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te primim cu mare drag dar sa nu fi fana si.b!

| Sebby a răspuns:

Da

| GaGy a răspuns:

Toti sunt bine veniti pe acest site.

| AnDy12 a răspuns:

Da!
Funda plzz!big grin

| AntiJustinBiberon a răspuns:

Te primim cu bratele deschise si cracii deschisi!happy