| Stroeioana100 a întrebat:

Va rog din tot sufletul daca are cineva numarul de telefona lui Cristi Munteanu sa Vlad Munteanu (dau funda) eu sunt vloggeri deci va implor daca are cineva numarul lor sa il scrie mai jos sunt disperata, îl caut de o luna va implor

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa degeaba, telefoanele mobile sunt secrete si nu se dau nimanui!
Daca i-ai fii cunsocut personal, ti l-ar fi dat ei!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca sunt vloggeri atat de importanti inseamna ca au destule canale de comunicatie online daca vrei sa ii contactezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti doar o alta fana disperata.Bun ai numerele lor, dar tu nu stii ca ei si le-au schimbat special sa nu mai fie sunati de toti fanii disperati (cam ca si tine).
Ar trebui sa inveti sa pui punct la propozitie si sa scrii cat mai corect inainte de a pune o intrebare pe un site de socializare.

| ImSnow a răspuns:

Nu o sa gasesti numerele lor de telefon te chinui degeaba, dar totus bafta laughing)

| Anonima320 a răspuns:

L-am avut eu

| Anonima320 a răspuns:

0729520140 poftim obsedat.o

| Stroeioana100 explică (pentru Anonima320):

Mulțumesc mult dar din pacate nu este ăsta

| suntserios a răspuns (pentru Stroeioana100):

Ala e, insista. Suna noapte la 3 sa il iei prin suprindere sa nu minta ca nu e el