| Moncherie a întrebat:

Va rog sa imi dati sfaturi despre cum as putea sa ma tund. Am parul lung, mai jos de fund, iar faptul ca sunt mica de inaltime (160 cm), e doar un dezavantaj parul lung. Nu am o frunte lata sau mare, nu mi se potriveste bretonul. Va rog sa postati poze cu frizuri care credeti ca ar arata bine. (OFER FUNDA)

4 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Si eu am fruntea lata si am breton ceva de genu numai ca e mai lung, parul trece putin de piept si il indrept. Ceva de genu : http://www.google.com/......tp?/imgres

Si il am filat. Uneori il tapez.

| Moncherie explică (pentru SAMM0603):

Dar eu nu am fruntea lata si nu imi sta bine cu breton...

| SAMM0603 a răspuns (pentru Moncherie):

Pai de ce vrei sa shcimbi ceva la el? Sa inteleg ca nu ai breton dar nici nu vrei deci aici nu se poate vorbi de o schimbare. Paru il ai lung tare. Esti dispusa sa tai din el? Singura solutie este sa-l scurtezi, sa-l dai in V sau sa-l filezi.

| Moncherie explică (pentru SAMM0603):

Ma gandesc ce as putea sa fac. Ori sa imi schimb look-ul, ori sa mi-l taie in trepte.