| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a întrebat:

Buna seara, vreau si eu cat mai multe exemple de melodii nu conteaza genul(in afara de rock)dar sa se auda misto in masinahee hee. Suntem dotati la masina...doar ca vrem muzicalaughing...am ascultat aceleasi melodii de ceva vreme ca ceva nou asa nu prea mai aparebig grin.Deci pot fi house, in engleza, in romana nu conteaza asta doar ca stiti voi sa se auda belea in masinahappy. Ms:*

Răspuns Câştigător
| Ramonik10 a răspuns:

INNA - Sorry
Lavinia - Ai ai ai
Smiley - Love is for free feat
Phelipe - Gitana
Grasu Xxl ft.Alina Puscas - Jungla
Andra-Abelia
Alessia - Borona supo ( Boro Na Sou Po )
Ruby - Touch ME
Dj Andi feat. Stella - Happiness
Andreea Balan - Trippin'
Andreea Banica - Love in Brasil
Fely feat. Puya - Vreau sa te sun
INNA - Sun is UP
INNA - Senorita
INNA - No Limit
Xonia - My Beautiful One
Dj Sava & Raluka - I like
km asteas t pop

4 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JYrnR4t17A4&feature=related daca ai pune asta si tear auzi udreaa =)))))

| bestialu96 a răspuns:

Lil wayne -lolipop
Lil wayne - a mili
sunt cele mai tari credemaa
funda?

| Amaliamalia a răspuns:

Helloween, Nightwish, Dio sau Metallica devil treci si u pe ceva mai serios, meritabig grin

| Sweetyx a răspuns:

Kanye West - Love Lockdown love struck (iti vibreaza masina daca dai tare laughing am incercat )

Inna - Amazyng

Inna - No limit

B. o. B - Airplanes

Alexandra Stan - Mr Saxo Beat ( e mai de club asa love struck )

Justin Timberlake - Cary Out (nu stiu sigur daca asa se scrie )

Ok te pup. Daca mai imi amintesc ceva revin :*