| MariusicaPiti a întrebat:

Buna va rog dati-mi niste melodii in limba Romana rap house orce gen in afara de rock manele si muzica populara mersiwinking

Răspuns Câştigător
| MikulAjutor a răspuns:

Iti recomand inna tu si eu daca vrei ceva mai love sau sunrise inc toate femeile pleaca sau de ce nu parazitii toate"s la fel sau iti propun niste melodii vechi scriee pe youtube super star e smekera melodia sau puya feat delia si inca un chelios gone sau vunk scapama de ea sau de ce nu tandra in drum spre bani sau incearca alb negru mi-e sete de tine sau miliardar de vise sau daca iti place rapp scrie freestyle pe youtube bineinteles dala roman bafta si sa-ti incante urechile

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Ia de-aici Subcarpati si Argatu' - Sui la deal cobor la vale plus un super film 1300. Marci romanesti, talent romanesc, umor.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M51db-Hb5Zw

| PooFree a răspuns:

B.U.G mafiA!