| AnemonaP a întrebat:

Serialul Clona cu Giovanna Antonelli este preferatul mamei si de ziua ei mi-ar placea sa ii fac cadou dvd. cu toate episoadele, stiti cumva de unde as putea sa il cumpar si daca as mai putea face asta? Daca mai exista cineva care vinde sau daca este disponibil si online? Am auzit ca pe net nu se gasesc toate episoadele

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Si mie imi placea mult serialul acela dar din pacate nu l-am putut gasi pe net, incearca pe You. tube.

| MuCelMic a răspuns:

Nu stiu daca inca il mai cauti, l-am gasit eu aici... dar trebuie sa platesti...
https://payhip.com/TVibe