| IoanaCatargiu a întrebat:

.Si mie si colegei mele ne place acelasi baiat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| teodora24 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati:
1.Renuntati amandoua la el
2.Il intrebati pe cine place mai mult
3. Daca prietentei tale chiar ii place, poti sa il lasi ei pentru a demonstra ca tii la prietenia cu ea.
4. Daca acelui baiat ii place de tine (poate) si prietena ta se supara renunti de a fii prietena cu el.(daca vrei)
P.S.:Mi s-a intamplat si mie:Mie si prietenei mele (Bff)ne placea un baiat, nu extrem de mult..., pana cand baiatul i-a cerut sa-i fie pretena, si am acceptat asta...(pana la urma mi-am dat seama ca nu era genul meu, si tot asa pana cand si prietrena mea s-a despartit de el.).
Asta e parerea mea!
Sper ca te-am ajutat!
:*:*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o concurentă, întrebarea este alta: el pe cine place mai mult, nu de alta dar să știi dacă se merită să lupți pentru această iubire!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,Oana!
Ar fi bine sa renuntati amandoua la el sau sa lasati ca el sa aleaga intre voi, dar eu zic sa renuntati amandoua la acest baiat, sa va vedeti de scoala.
Te pup!

| teodora24 a răspuns:

Funda?:*:*

| Marselina a răspuns:

Colega ta iti este prietena buna si nu vrei sa o dezamagesti sau sunteti doar colege?

| AlecsandraAle a răspuns:

Pune-te de acord cu ea si renunta-ti amandoua la el, are balta peste. Eu nu mi-as strica prietenia pentru un tip. Plus ca nu ati ajuns la stadiul de-al iubi atunci era alta poveste.

| Loree06 a răspuns:

Incercati sa vedeti pe care place si el happy

| Maria28Popa a răspuns:

Daca tii la prietenele tale cedeaza caci baieti mai sint dar daca consideri ca asa baiat ca el nu vei mai gasi lupta