| Yep a întrebat:

Colegei mele de banca ii place Justin Bieber... ce ma fac? D:

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Intreab-o daca are cont pe TPU si daca numele ei este LadyJ!

28 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Arde o poza de-a lui Justin in fata ei...o sa fie atat de socata incat o sa se mute in alta banca

| Kazimir a răspuns:

Ak47 iti spune ceva?

| Musique a răspuns:

Pune`i o melodie de aia adevarata, sigur mergewinking
P.S.>ai grija, oameni astia`s tare contagiosi straight face

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Bine,tu?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Her baby, baby, baby...

| LoL a răspuns:

Dead...intelegi tu ce vreau sa zicwinking

| AnneMarri a răspuns:

Omoar-o.
Dacă apoi te caută poliţia, explică-i că ai făcut-o în proprie apărare.

| MiHaI a răspuns:

Dupa ore iei un pistol si o executi

| WhiteWolf7 a răspuns:

Rupei gatu, da-o dracu, nu va observa nimeni.

| FreshDreams a răspuns:

Si colegei mele de banca ii place Rebecca Black...I'm scared for my life!

| Lullly a răspuns:

Simplu.
Te muti intr-o alta banca unde sa se afle o colega care sa-i placa artistii si trupele adevarate.
big grin

| MimiPopescu a răspuns:

Bag-o in carantina. Leag-o de un scaun si rupe in fata ei afise cu babuinul. Apoi pune-i filmulete cu Iustin cum explodeaza, apoi baga Metallica la maxim in boxe. Incuie usa si las-o acolo o ora. Daca nu merge bag-o intr-o cutie cu destinatia Somalia. Acolo nimeni nu stie de Iustin Beaver.

| dαɴЗ a răspuns:

Asculta aici amice waiting Ca sa nu te molepsesti, porti o masca de gase a431sdasd2antijb. Bun smug. Acum te duci la ea, ii zici : fa pleaca de aici in mata obsedata de jb u vietii tale, si daca o intalnesti la tine in pat zici : [NUME] pleaca din patu meu, posedata lui dumnezeu ~x(. Merge si daca ii tragi o palma tongue. Deci,acum sa iti aplicam si tie leacul. Te duci iei o labuta de pisica, o mustata de iepure, 2 litri de saliva de caine si le bei si mananci pe toate.Dar vrem sa o tratam si pe colega ta nu? La ea e mai usor... Pune-o sa asculte Baby de 30 de ori sa vezi ce baby ii tragi tu smug Hai ca te am si connectat cu una smug smug.

| Bee123 a răspuns:

Pune-i hip-hop sau electro gen(electro house 2010 dj BL3ND) sau chiar rock!

| No a răspuns:

Impuscoooo, altfel te vei molipsi in cel mai rau caz laughing :S

| Pufoshenia a răspuns:

Ai mare grija sa nu te molipsesti.Boala Justin Beber este cea mia enervanta boala din lume mai bine mutate in alta banca ca in cam 2 -3 zi te molipsesti

| h0es a răspuns:

Daca inca nu te-ai molipsit mutate, daca te-ai molipsit impuscate frate...straight facesau fugi :O:O

| Florinaa14 a răspuns:

Taiei gatu sau omoar-o! pana nu ne invadeaza cu Justin Biberionu!

| lawe_3454 a răspuns:

Vrei să te faci polițistă?

| fetita97 a răspuns:

Ooh Doamne!big grin impusc-o, scapa-ne de inca o obsedata

| larya234 a răspuns:

Te vei molipsi.te rog nu vreau sa fie si mai multi care sa le placa jb.plz rezolva prb asta repede roag-o pe invatatoarea ta sa va mute ii zici ca te face sa vb in timpul orelor, te necajeste, vezi tu.plz repede.

| StubblyTooth a răspuns:

Din pacate nu ai ce face, pentru ea nu mai este leac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O umfli şi după aia te muţi în altă bancă rolling on the floor

Succes! thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S.: Ca sa nu te molipsestiwinking

| SexyGiuly a răspuns:

Iubeste-l si tu! E cel mai tare din lume, si daca voi nu il ascultati sunteti niste prosti! Cei mai mari idioti din lume! E cel mai tare! Iubiti-l si ascultati-l!