| ALEXANDRA1356 a întrebat:

simt ca prietenul meu ma minte...
Saptamana trecuta mai aveam putin si ma desparteam de el, din cauza unor prostii. A inceput sa imi spuna ca el pe mine ma iubeste, ca daca voia sa fie fericit cu altcineva, o facea, dar fericirea lui este langa mine. ca doar langa mine a reusit sa fie fericit dupa cate i s-au intamplat...
Inainte sa fim impreuna, el ma placea foarte mult. nu era zi sa nu ma intrebe daca vreau sa fiu cu el.
M-am uitat zilele astea in arhiva, si am vazut cum vorbea cu mine inainte. si cum vorbeste acum. ( sau poate vorbeste asa pentru. ca s-a obisnuit cu mine. ).
La scoala asteapta sa ma duc numai eu la el... Daca ii dau un mesaj, raspunde greu, sau deloc. Pe mine nu ma mai suna deloc sa iesim in oras... se multumeste sa ne vedem doar la scoala. Eu nu. straight face
Mi-a spus ca noi daca ne vom desparti, el nu va mai fi cu nimeni, ca ma iubeste pe mine Sunt multe chestii care m-au deranjat.
Simt ca ma minte, chiar daca este singurul baiat care in fata prietenilor ma tine in brate si-mi spune ca ma iubeste. Dar, nu pot sa ma despart de el, tila el prea mult sad. Cum credeti ca ar trebui sa fac? Oare sa ma despart de el? Dar cum sa ii spun? Tin prea mult la el, nu vreau sa il pierd sad
Aa. Sau il mai intreba o dfata cum merge relatia cu mine, el spunea ca e bine, dar mai are cateva propunei ( asta a fost mai demult. ). L-a intrebat un pr cevva de genu, daca s-a bagat pe marafeta. Si el a spus ca nu. ( stiu ca nu e vorba de mine. ). Oricum, simt ca ma minte in multe privinte, sa ma despart de el?sad

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ca te deranjeaza ca nu va vedeti decat la scoala, ca nu iti raspunde.Si daca nu se schimba nimic, desparte-te de el, chiar daca o sa te doara.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Desparte-te de el, sa vezi daca o sa faca ce a spus. thinking

| ALEXANDRA1356 explică (pentru Djlsghtnquuw):

M-am desp. de el. ( pe la 3 ). Dar mi-a spus niste texte foarte. "siropoase. ", pe care desigur le-am inghitit, si ne-am impacat peste vreo 2 ore. oh go on.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si acum e la fel?

| ALEXANDRA1356 explică (pentru Djlsghtnquuw):

A fost mult mai distant happy. 2 zile. Gata. marti ne-am despartit de tot. nu mi-a mai pasat cand mi-a spus ca jura ca se va schimba. etc. happy.
Acum, imi pare enorm de rau ca l-am lasat, dar ma gandesc ca asa este mult mai bine... happy

| ALEXANDRA1356 explică:

I-am spus de vreo 3 ori sa se schimbe... iar mesajul lui a fost
" Cum poti sa spui asta? Stii ca te iubesc numai pe tine. numai langa tine mi-am gasit fericirea. Daca ma despart de tine nu o sa mai fiu cu nimeni, si nu te-as lasa pentru. nimeni. O sa ma schimb. promit. Doar ca sa ne fie bine la amandoi. Viitorul meu este alaturi de tine. "
Fetelor. Mereu ii cer explicatii, si reuseste sa faca sa-mi treaca toata supararea. sad.
L-a intr. o pr. cum ne mai merge relatia, si el a spus. " Merge bine. Dar momentan e de proba. " oh go on.

| xdPinguuu a răspuns:

Nu! nu face prostia asta puppy dog eyes
asa sunt cuplurile nu mai au caeiasi afectiune ca inainte deoarece inainte nu erati impreuna si va simteati ca 2 catelusi cand se joaca, un ex. parintii:ei nu se certau la inceput dar cu timpul s-au obisnuit unul cu altul si se mai cearta mai tipa mai asa d anul inseamna ca se or desparti

eu zic sa ii int6rebi si poate iti vor da niste ex. mai bunewinking
byewave