| GuessWho a întrebat:

sper sa gasesc ajutorul aici!
caut sa comand un fel de culegere la romana cuprinde si teorie + exercitii!
am cautat s-o cumpar pe net dar n-am gasit-o.eu o carte portocalie.si scrie "limba si literatura romana PREGATIRE COMPLETA". editura ART grup editorial si autorii sunt : E Carstocea, M. Columban, H.Corches,D Kudor, L. Sfirlea". daca gasiti de unde sa o comand raman datoare happy
Funda!big grin
Multumesc:d!

6 răspunsuri:
| Anonim21321 a răspuns:

Http://www.librariaeminescu.ro/......sa-a-VII-a asta e culegerea? doar ca stocul e 0

| Anonim21321 a răspuns:

Am gasit cartea...am si eu una in biblioteca mea... e portocalie cu niste carti sau nu stiu ce sunt alea in fond si are atoriii de care spuneai uite numarul de contact:0212241765 sau 0721213576 sau 0744300870

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim21321):

As dori sa stiu daca mai aveti cartea mai sus mentionata deoarece sunt interesata de ea si nu o gasesc nicaieri pe net.

| Melinda1219 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu o am si o vand.Lasa-mi adresa.

| GuessWho explică (pentru Melinda1219):

Multumesc,dar aveam nevoie de ea acum 2 anilaughing

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Cel mai bine cred ca ar fi sa te duci sa cauti acea culegere prin librarii.happy Sau daca nu o gasesti si ai nevoie de ea neaparat incearca sa o imprumuti de la cineva care a cumparat-o si nu o mai foloseste. Pa-pa:*.