| anonim_4396 a întrebat:

sper sa va suparati. big grin vreau si eu niste statusuri dar frumoase. nu link`uri si pe cele care le-am vazut deja. vreau unele mai speciale.happy nu conteaza de care sunt. triste/fericire/indiferenta etc. poate sa fie si in engleza! multumesc. :*

1 răspuns:
| Lariix3 a răspuns:

Deci diferite? Hmm thinking Sper că îmi dai fundiţă dacă îţi plac, şi dă-mi printr-un mesaj privat idu' tău please.
Uite:
Fetele găteau ca mama, acum beau ca tata.
Totul e perfect dacă te îndrăgosteşti.
Iubeşte şi iartă căci e cea mai frumoasa artă.
Iubirea este un sentiment, deci nu se zice, ci se simte.
Dacă frumuseţea vine din interior... de ce te uiţi prima dată la cum arată?
It's my life. Don't you forget?
Nu te gândi să mă tragi în jos, doar pentru că sunt mai presus decât tine.
Y.O.L.O - you obivously love oreos :3.
Nu te vreau pe tine! Vreau pe cineva care să mă iubească. Care să îmi dea curaj, să nu mă dezamăgească.
Orice alegere are propiile sale consecinţe.
Nici o ceapă nu merită lacrimile unei femei.
FUNDĂ TE ROG puppy dog eyes.