| Nextone a întrebat:

Spre rusinea mea am picat un examen...Sunt la buget si as vrea sa stiu daca, in tomana, o sa iau o nota buna exista posibilitatea sa nu mai intru la buget? Ma refer ca cei care isi iau examenle din prima si intra primii la buget? sau situatia se face dupa restante pentru anul urmator?

1 răspuns:
| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Daca iei restanta in toamna eu cred ca vei ramane la buget, numai daca pici mai multe examene si urmeaza sa pici anul sau sa-l repeti vei pica de la buget!
invata sa iei nota mare la restante si va fi ok! succes