| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste nume eglezesti sau frantuzesti de fete care sa inceapa cu litera J.

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Jean, Jaqueline, Jeremy, Jean-Marie, Jan, Jaxl, Judith, Jacob, Joshua, Juliette, Jaimie, Jimmy, Jamie, Janya, etc sper ca ti-au placut! o zi buna!

| AnaisC a răspuns:

Englezesti:
Jenny
Johny
Jaquelin
Johann
Jamie

| Sara a răspuns:

Jennifer. Vad ca nu s a postat aici acest numebatting eyelashes

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Juliette, Jaimie, Jaqueline, Jennifer, Jasmine

| LCD a răspuns:

Jasmine

| Clauditza a răspuns:

Jasmine Janet.

| Vladutz11_1149 a răspuns:

Jenet

| Melly a răspuns:

Englezesti: Jacinda, Jacinth, Jacki, Jackie, Jaqueline, Jacquelyn, Jacquetta, Jacquette, Jacqui, Jada, Jade, Jae, Jaida, Jaime, Jaimie, Jami, Jamie, Jan, Jancis, Jane, Janel, Janelle, Janet, Janette, Janie, Janis, Jaron, Jasmine, Jayda, Jayme, Jemima, Jen, Jenessa, Jenifer, Jera, Jerrie, Jessa, Jessica, Jillian, Jinny, Joella, Joi.

frantuzesti: Jana, Janina, Julieta, Juliana, Julia, Josephine, Joana.

Sper ca ti-am fost de folos pupici:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jennifer, Jackson, jack, james, jared, jeff, jemma, Jeffery, jerold, jett, joe, joann atat stiulaughing [englezesti]
funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jennifer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jolie