| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* spuneti-mi si mie numele vopselelor de par pentru a-mi face suvite colorate. Cel mai important ma intereseaza pentru culoarea roz:D dar m-ai bine imi spuneti toate denumirile la vopsele.
Si app eu sunt satena deschis, credeti ca mi-ar sta bine? uita-ti poze cu mine(ma rog cu parul meu) http://kristynayubytha.hi5.com

1 răspuns:
| antzy a răspuns:

Cele mai superbe culori pentru suvite le detine joico si eu sunt foarte multumita de ea se gaseste doar in saloane sau la top line are culori superbe