| marilenamary a întrebat:

statusuri facebook gen nu regret ca nu mai suntem impreuna aveti?

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Sentimente tu nu ai, mulțumit să fi.
O zi bună!

| DrTerrible a răspuns:

Buna:*.
Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla, dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu-i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte... Tu nu prea o minti pe ea... Dar ea mereu te minte!

Zambetu` meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat.

Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.

Sper ca ti'am fost de folos.Multa Bafta!

| Aliiinna02 a răspuns:

De fapt eu cred ca regreti in sinea ta si vrei sa-l faci (s.o faci)sa se sim ta prost.