| silvia94 a întrebat:

.stie cineva care sunt cele mai bune pastile de slabit? a incercat cineva pastile si care au fost si eficiente?batting eyelashes funda dar nu luati la nimereala dupa net..va rog

3 răspunsuri:
| AmyAmya a răspuns:

Buna! Cea mai mare porcarie este sa iei pastile de slabit! Ele iti fac rau! E mult mai bine daca ti o cura de slabile sau ceva! nu incerca pastilele de slabit! Sunt o porcarie! Sper ca te-am ajutat!

| Zoey1Smile a răspuns:

Nu le pot spune chiar "pastile", dar anumitele pastile nu iti fac bine, sau curile de slabire. Duc la anorexie. Incearca sa mananci sanatos, fa mult sport si vei vedea ca e mult mai folositor decat o pastila.

| Andreea_Denisa_1976 a răspuns:

Eu una nu am incercat dar foloseste sa ceri de la plafarwinking