| silvia94 a întrebat:

Buna tpu..stie cineva care sunt cele mai bune pastile de slabit? a incercat cineva pastile si care au fost si eficiente? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Hm. bună părerea mea e că mai bine te-ai apuca de sport decât să iei pastile, care la un moment dat poate să-ţi atatce ficatul dar mnah... e alegerea ta
baftăă!

| Cherilyn a răspuns:

Cum zice si Dey, Colon help - Siluette help.

| helen45132 a răspuns:

Sa nu incerci sa slabesti cu pastile, mai tarziu vei avea la probleme, chiar daca multi spun ''eee, fara pastile de slabit n-as fi dat atatea kg jos'' sau ''acesta este un produs natural'', mai bine ai slabi pe care naturala, sau daca vrei asa tare, incearca alcachofa de laon(se bea). oricum, mai bine e sa slabesti neadministrand pastile de slabit, succes

| silvia94 explică (pentru helen45132):

Ai incercat alcachofa de laon?

| helen45132 a răspuns (pentru silvia94):

Nu, dar are efecte vizibile in cateva zile si nu afecteaza deloc, niste rude-au incercat

| kim26 a răspuns:

Nu mai incerca cu pastile sa slabesti! iti afecteaza sanatatea! Mergi la sala, urmeaza un regim sanatos, si asa vei slabi!

| dey12 a răspuns:

Colon helphappy

| ciprian2 a răspuns:

Cele mai bune medicamente de slabit sunt Alchacofa delaon dar nu sunt pastile sunt niste bauturi in sticlute. FUNDA?

| fluturash95 a răspuns:

Pastilele nu prea sunt bune, incearca ceai de slabit.

| Gherghe_Ionuț_1984 a răspuns:

Nu se recomanda pastile de slabit, pastilele sunt suplimente alimentare care trebuie sa ajute corpul in diferite lupte, in cazul tau cu greutatea, iti recomand sa alergi nu mai mult de 30 minute iar ca pastile ceva cu L-CARNITINE, daca dai pe google un search trebuie sa gasesti ceva produse cu L-CARNITINE.

| secretulmeu a răspuns:

Buna...eu cred ca cele mai bune pastile sunt Hyperslim Activ... Fundita

| silvia94 explică (pentru secretulmeu):

Vreau sa stiu sigur..nu asa la misto...sa luati dupa net..ai folosit? sau cunosti pe cineva care a luat?