| Mikioaja a întrebat:

Buna, stie cineva cum pot afla un baiat dupa numarul mașinii?laughing)) A trecut un baiat dragut pe langa mine și as vrea sa-l gasesc...

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Daca ai pile la politie afli a cui e masina! Si daca e a lui tacsu sau nu, tot la el duce.

Inca odata se demonstreaza ca fizicul e rulez in atractie, nu cum zic unii ca nu conteaza fizicul, ci ce e in interior.
Cont si ce e in interior dar dupa ce e dragutel sau draguta la figura si atrage, altfel nu mai conteaza.

De aia am zis unui coleg de forum ce se verifica ce zic eu. Fara sa cunosti omul ala, ce gandeste, ce are in cap, ce are in interior, intai atrage sau nu.

| Mikioaja explică (pentru Mosotti):

Intr-adevar, contează si ce e în interior, dar la prima vedere te uiti la aspect, aspectul atrage, ca nu ai tu cum sa vezi o persoana pe strada și sa stii cum e în interior asa la prima vedere.

| Mosotti a răspuns (pentru Mikioaja):

Exact!

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca masina e pe numarul lui taica-su, ce faci? Te duci la el?

| Mikioaja explică (pentru darrio2007):

Ma refer sa aflu cine e?‍♀️ si stiu sigur ca e masina lui

| darrio2007 a răspuns (pentru Mikioaja):

Hm, stii sigur! Amuzant!

| Mikioaja explică (pentru darrio2007):

Eu voiam un răspuns care sa ma ajute, nu sa raspunzi tu aiurealaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Mikioaja):

Data viitoare cand il vezi, opreste-l. Cum crezi ca te pot ajuta altfel?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu prea ai ce face ca sa il gasesti. O solutie ar fi sa te duci la politie si sa depui o plangere din nu stiu ce motiv si sa spui ca ai vazut un baiat tanar la volanul masinii aleia si sa le dai nr de inmatriculare. Dupa aia il chemi la tribunal. De placut nu cred ca o sa-i placa dar macar ajungeti sa va vedeti fata in fata laughing

| Mosotti a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ete sa-l cheme la tribunal, pai daca face asta, ala nu ar baga-o in seama nici daca si el ar place-o, ar fi culmea sa-i faca asa ceva.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Mosotti):

Știu ca e o exagerare dar ce vrei sa fac, eu doar am zis cum ar putea sa îl vadă laughing)

| Mosotti a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu e o solutie, ca ea nu vrea doar sa-l vada, vrea sa-l faca gagicu ei cumva.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Mosotti):

Știu mai știu, m-am prins de aia din prima. Nu ți-ai dat seama ca răspunsul a avut tenta umoristica mai mult.

| Mosotti a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Aaa, asa da.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Mosotti):

Deci chiar nu ma așteptam ca cineva sa ia 100% de-a bună ce am scris acolo. E o soluție oricum dar nu e ok

| Mosotti a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pai nu mai zi din astea ca multi o pot lua in serios, pot sa nu mai realizeze si sa faca chestia aia cand vor ceva f tare, ar zice "nu ma int cum, vreau sa dau de el", unii asa pot gandi.

| mihaela000ela a răspuns:

Astepti,pana parcheaza... apoi il abordezi!

| Mosotti a răspuns (pentru mihaela000ela):

Asta daca mai da pe acolo iar, ca daca trece iar pe acolo, e simplu, daca a fost doar in trecere si a plecat cu masina si dus a fost, e mai greu, doar la politia rutiera daca are pile sa-i zica a cui e masina si unde sta.