| Panda003 a întrebat:

Stie cineva daca atunci cand ii trimiți mesaj lui Bongo trebuie sa platesti?
Dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Platesti,nu plactesti. Daca ai cauta cu Google ai vedea ca este 1, 50 euro + TVA. Numai ca la cum scrii nu pari sa ai peste 18 ani asa cum se cere la Bongo. O porcarie. Crezi toate tampeniile.

| deea3507 a răspuns:

Ii dai mesaj lu bongo ca sa ce? sa-ti spuna un mare c.c.t ca te palce nu stiu ce fata/baiat din scoala de la tine? da mai da-l d.r.q de maimutoi. ce, nu poti sa afli?

| Diana_Dienutz_1982 a răspuns:

Da,platesti