| Nero a întrebat:

Buna
Stie cineva un site de unde pot downloada jocul tony hawk pro skater 1, 2, 3 sau4 full nu demo?
?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tony Hawk Pro Skater 3 [Full][Pc]
Download link:
http://www.fileserve.com/file/uszxjyP

aici Trucuri
· Înscrie-te În aceste coduri în meniul Codurile găsite în meniul principal al jocului:

peepshow: Deblocare toate clipurile video.
yohomies: Deblocare toate caracterele
roadtrip: Deblocare toate nivelurile
Statistici în întregime: pumpmeup
IDKFA: Protagonist de Doom ca personajul tău
backdoor: Deblocaţi meniul ieftin. Juca completa la butonul de pauza este opţiunea ieftin.

• În ieftin tip de meniu YOHOMIES cuvântul pentru a accesa toate personajele, GIVEMESOMEWOOD pentru toate tabelele, ROADTRIP PAMELAANDERSON pentru a debloca niveluri şi pentru a debloca un nivel secret în casa de Pamela Anderson.

· Modul Cheat: Joaca ca normal, apoi pauză de joc, ţineţi apăsată rapid spin butonul din stânga, apoi apăsaţi în sus şi ţineţi apăsat butonul din stânga spin rapid, du-te la meniu şi alegeţi să pună capăt carierei.
Intra în meniul de opţiuni şi merge la secţiunea "ieftin" pentru a introduce coduri. Veţi auzi un sunet de confirmare în cazul în care a intrat în mod corect.

"Magicmissile deschide toate modurile
"Backdoor" deschide toate opţiunile trucuri
"Roadtrip" deschide toate nivelurile
"Yohomies" deschide toate caracterele
"Givemesomewood" vă oferă toate skateboarduri caracterul azi.
"Peepshow" deschide toate filmele din meniul de opţiuni (deşi puteţi vedea le căutaţi prin fişiere (trad din sp in ro)

Tony Hawk s Pro Skater 4 [Full][Pc]
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=UJ999BN1

Bafta!

| lup619 a răspuns (pentru neluL):

Sigur merge Nelule? La-i incercat?

| lup619 a răspuns (pentru neluL):

NU merge ba!

| neluL a răspuns (pentru lup619):

Tony Hawk Pro Skater 4
http://tiny.cc/lp97t

| lup619 a răspuns (pentru neluL):

Nu merge nici asta.

| neluL a răspuns (pentru lup619):

Pentru ca s-a inchis MEGAUPLOAD si site-ul si patronii sunt la puscarie.