| Anca95 a întrebat:

Stiti ca acum e regula de la minister ca toti elevii sa dea teste initiale la fiecare materie. intrebarea mea este daca notele de la aceste teste vor fi introduse in dosarul de la facultate.

1 răspuns:
| silviu98adi a răspuns:

Cei care sunt acum 7 si a 8 nu sa mai aiba acel dosar cu toate notele de la testele initiale de la clasa 6 o sa se faca dosare. Dosarele acelea vor fi 70% din media cu care intri la liceu, nu are nici o legatura cu facultatea.