| ionutz4mai a întrebat:

Stiti cumva daca se vor mai da teste initiale semestrul acesta?

5 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Eu am auzit ca se vor da un fel de teste finale sa vada "evolutia" noastra de cand le-am dat pe cele initiale. desi am inteles ca este mai mult sa vada daca profesorii predau bine si pun note pe ceea ce stim si nu le dau din burta. oricum, o incurcatura nefolositoare.

| Morenna10 a răspuns:

Testele initiale au fost facute doar pentru inceputul de an scolar, deci poate la anul.big grin

| nocomment_4400 a răspuns:

Logic

| BiscuiteeeMoale a răspuns:

Logic ca NU.Ai dat testul de la sf. primului semestru care cuprindea toata materia din acel semestru.Acum ce faci? Iar dai alt test initial care cuprinde materia de pe primul`semestru.

| DarkVampire99 a răspuns:

Normaltonguetonguetongue