| Strumpfi a întrebat:

Stiti ceva jocuri interesante si mai provocatoare asa ca pentru >petreceri?:

1 răspuns:
| CryChristiAN a răspuns:

Iata cateva exemple de jocuri ( nu stiu daca sunt bune de petreceri), care se jucau si inca se joaca cu mult spiritbig grin :
-perechi
-lapte-gros
-de-a mija
-otusbir
-cu tifla
-oina
-tara tara vrem ostasi ( e bun pentru petreceribig grin)
- SI cateva jocuri inventate de mine si prietenii mei: ice brian( dar nu e pentru petreceri) sau sperietura ( sa va deghizati in ''monstruleti'' si sa va ascundeti, iar unul din voi sa va caute si sa-l speriati)
Sper sa-ti placabig grin.