| SandraC a întrebat:

Stiti cumva cu pot sa-mi pun poza la profilul de la youtube?

Răspuns Câştigător
| SweetySweet a răspuns:

Sus unde iti scrie numele de utilizator, dai click acolo. si acolo scrie Channel,Videos,Subscriptions,Inbox, Settings, Sign Out.
Dai click pe Settings si acolo iti apare o poza gri sau cum e, si sub scrie CHANGE. Dai click si ti-o schimbi. Ps: maxim 2MB sa aiba poza. Bafta! sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai sus in colt o sageata in jos langa numele tau dai pe ea si dai la setari cont apoi dedesub de imagine apare modifica dai acol apoi la modifica imaginea si dai la rasfoiti si cauti poza big grin

| DenisIonut01 a răspuns:

Si funda? laughing

| SandraC explică:

Ms

| SandraC explică:

A primit-o SweetySweet