| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* stiti cumva daca in Bucuresti sunt cluburi de dans mai "normal" sa zic asalaughing adica gen sa fie tango, salsa, vals etc? Adica sa nu fie muzica de club sau astea ci cele mentionate de mine? As vrea sa stiu unde si cam cat costa. Vreau sa strang bani si sa o duc pe mama mea la anul' la un club din asta deoarece ii place foarte mult sa danseze tango etc.Multumesc mult:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, iti recomand scoala in pasi de dans. acolo se fac dansuri gen tango, vals, salsa si multe altele... noi mergem si ne place foarte mult. abonamentul este 110 lei/pers/luna si ne ducem de doua ori pe saptamana. au si un site www.inpasidedans.ro. acolo poti gasi mai multe detalii

| Publicitatee a răspuns:

Buna, nu prea stiu nici un club de genu asta