| rlk1234 a întrebat:

Bunahappy, stiti cumva de ce nu pot descarca The vampire diares(lupta) de pe scribd?
Am incercat si cu copy paste dar nu merge, nu imi ia tot textul.Stiti alt site de unde pot descarca lupta. am descarcat unul si in format pdf(pentru ca vreau sa le bag pe telefon), dar pe telefon se vede mic si daca maresc se vad doua pagini pe un rand...sau imi puteti da cartea in format text document? dau funda pentru cel mai bun rasphappy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creda ca ai blocaj