| JohnnyWylde a întrebat:

Am nevoie de un referat de vreo 25 de pagini despre HTML. Pentru atestatul la informatica trebuie sa realizez un site in html si o documentatie in care cateva pagini trebuie sa descrie site-ul facut si apoi cam 25 de pagini de HTML. Am gasit ceva pe scribd dar nu pot lua nimic si nici copy-paste nu merge. Cam asa ceva imi trebuie http://www.scribd.com/doc/57759613/HTML. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Vrei ca cineva sa-ti faca/ofere atestatul pe tava? Scoate banu'.

| JohnnyWylde explică (pentru Ronnix):

Nu am spus ca il vreau gata facut. Ideea era ca imi trebuie un site de unde sa iau informatie multa.