| Zuzy a întrebat:

Buna!winking
Stiti cumva deschiderea patinoarelor din Bucuresti?happy Va rog ati putea sa ma ajutati? Lasati. mi linkhappy.
Multumesc! Fundaahappy

3 răspunsuri:
| Zuzy explică:

Mda multumesc ioana dar daca vrei sa stiiwinking si sa imi dai corect link poate ai vrea sa stii ca asta e publicat in 2007.
si Problematic vezi ca patinoarul flamaropol. este deschis pentru cursuri d hochei insa ma interesa programul cu publicul deci.winking

| problematic a răspuns:

laughing zuzy, ai mari sperante. Pana nu se va raci afara indeajuns incat sa functioneze in parametri normali instalatiile de racire, nu se va deschide nici un patinoar in aer liber. Asadar, asteapta-te ca prin decembrie (pe la mijlocul lunii) sa vezi lume cu patine in Piata Unirii. Nu exista un calendar strict. Aici este vorba de vreme, cea mai importanta variabila de luat in calcul.