| ImMercifulGod a întrebat:

Am nevoie mare de niste jocuri MMORPG. Daca stiti, va rog sa-mi lasati link-ul. FUNDAA! tongue

Răspuns Câştigător
| Ab0Lic a răspuns:

Pai unul popular este metin2ro iti voi da cateva servere mai clasice (cum imi plac mie, adica cele seamana cu metin2ro official)
Metin2Ro-www.metin2.ro in prezent s-a cam stricat e full de hackeri si obsedati
Metin2Privat:Chaos|Metin2PrivatChaos3(acesta are rate mai mare de exp si yang)- e un metin gen oficial dar pe mine staful m-a impresionat...
Metin2BlackMagic-www.metin2bm.ro server in care se pot cumpara moduri cu bani adevarati
Ti-am dat metine clasice si "gen pokemon cum zicem noi pe chaos3 :D''
Sper ca ti-am fost de folos...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alfamonky a răspuns:

Daca tot vrei sa joci un joc MMORPG macar joaca ceva calumea nu cacatul de metin2. Daca vrei un joc MMORPG frumos incearca WoW ( dar trebuie sa platesti lunar ) daca nu vrei cu plata incearca altele scrie si tu pe google best free mmorpg games... si eu am incercat foarte multe si tot la WoW am ajuns... in primul rand platesti doar ca sa joci dupa totul tine de tine de exemplu la metin2ro intr-adevar este gratis dar ca sa fi bun trebuie sa platesti deci daca vrei neparat un joc in care sa nu platesti lunar alege orice numai nu metin este plin de inculti nu am destul timp ca sa fac o diferenta mai detaliata intre WoW si metin