| Escape a întrebat:

Ştiţi cumva unde aş putea să găsesc (în Bucureşti) bratară din aceea gen cablu de telefon spiralat? Mulţumesc

4 răspunsuri:
| illusion a răspuns:

Bratara aceea este de fapt un accesoriu de prins parul. Il poti gasi in malluri sau in magazinele care au accesorii.

| Escape explică (pentru illusion):

Am cautat in 3 mall-uri si o gramada de magazine cu accesorii si nu am gasit happy..si nu sunt complet convinsa ca e pentru par. s-ar cam incalci in par. Oricum o sa caut si in alte mall-uri. Multumesc pentru sugestie

| Escape explică (pentru illusion):

Da ai avut dreptate e pentru parhappy acum am descoperit. multumesc din nou

| illusion a răspuns (pentru Escape):

Cu placere. si tu ai dreptate, se incalceste in par, nu e tocmai preferata mea sa ii spun asa. E mai buna ca bratara happy