| NicoNicoo a întrebat:

stiti cumva vreun program pentru modificat ochii buzele si altele?

Răspuns Câştigător
| ary a răspuns:

Stiam de programul Cartoonist e gratis, dar cred ca e pentru creat caricaturi. Incearca!

5 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Stiu eu unul dar nu e program e pe net :D www.taaz.com eu acolo intru mereu :) succes!

| rey a răspuns:

Pai daca vrei sa faci chestia asta profesionist in vreo 3 luni inveti Photoshop.
Dar mai sunt alte solutii ca si PICASA.

| Marian™® a răspuns:

Www.taaz.com Trebuie sa ai cont. faci par ochi nas gura etc.

| alexandru90 a răspuns:

Photoshop

| adellyna a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi photoshop.:) dar e cam dificil de invatat :) insaaaa, poti incerca : www.picnik.com, www.taaz.ro