| Danny_8046 a întrebat:

Buna*)) stiti cumva vreun program pentru modificat ochii buzele si altele?

Răspuns Câştigător
| loryi98 a răspuns:

Daca descarci photo instrument acolo poti sa scimbi culoarea buzelor, ochilor etc. si poti sa modifici formele de pe fata sau corpwinking

4 răspunsuri:
| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Eu stiu o carte care sa te ajute sa inveti limba romana

| SabbyNightShadow a răspuns:

Da,intra pe tazz(sau taaz, nu imi aduc aminte exact daca era cu doi z sau doi a), fa-ti cont si dai la edit pictures(sau cam asa ceva)iar apoi trebuie sa adaugi poza care vrei sa o modifici si ai mai multe obtiuni cand o editezi. Sper ca te-am ajutat.big grin

| MilkChocolatte a răspuns:

Photoinstrument,photoshop.

| Chowdeeer89 a răspuns:

Photoshop happy