| LarissaMouse a întrebat:

Buna!
Stiti filme gen The Mortal Instruments,Upside Down,The Hunger Games,I am number Four,Divergent?
Filme care sa aiba actiune, sf si o mica poveste de dragoste, adica?
Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| byabubu a răspuns:

The Giver, Jumper, Cronicile Spiderwick, Piratii din Caraibe, Stardust, City of Ember, Maleficent, Tuck Everlasting.

| Alexe_Ana_Maria_1994 a răspuns:

Jupiter Ascending?

| Unicorniii a răspuns:

Încearcă: The Host, Twilight, Beautiful Creatures, Rubinrot, Vampire Academy, Race to Witch Mountain, The Maze Runner *ăsta nu are parte de dragoste, dar e genial*, Avatar laughing, In Time, Spider-man şi nu mai ştiu. Sper că te-am ajutat. :*

| LarissaMouse explică (pentru Unicorniii):

The Maze Runner e o prostie.L-am vazut.Am citit cartea inainte si este de 10000 de ori mai buna. The host l-am vazut, Twilight logic ca l-am vazut, ca nu traiesc intr-o pestera, iar Vampire Academy e o prostie, mai mare ca maze runner.Si in acet caz am citit cartea si nu se compara. Avatar, serios? Normal ca l-am vazut laughing In Time este bestial, l-as mai vedea odata, spider-man normal ca l-am vazut -_- Beautiful Creatures mi-a placut la nebunie! Imi pare rau ca nu se face partea a doua. Multumesc oricum de sugestii happy