| Andradaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna,stiti la ce filme as putea sa ma uit cu o prietena de-a mea? puppy dog eyes Noi am vrea ceva cu adolescenti happy. [Fara American Pie pentru ca l-am vazut] Fundaaa kiss. Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| NorishorPhufos a răspuns:

Hmm... daca vrei iti spun preferatele mele:
Beastly ( e cu Vanessa Hudgens, e in stilul bazmului frumoasa si bestia, mi-a placut foarte mult )
Aquamarine
Wild child (l-am vazut de 3 ori daca ma crezi big grin)
The last song
Raice your voice
Netbook ( am plans la el big grin)
Sydney White
The girl next door
Twilight saga (amurg, new moon, eclipse, breaking down part 1)
Cinderella story once upon a song
Program de protectie a printeselor(l-am vazut de vreo 5 ori laughing )
Baieti de bani gata(este un serial coreean foarte frumos, sunt 25 de episoade. Vi-l recomand)
A walk to remember (am plans ff mult la el laughing )
Mean girls 2
another cinderella story
Picture this
Sunt superbe, vizionare placuta happy

| Andradaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru NorishorPhufos):

Multumim foarte mutl, e posibil ca tu sa ai funda blushing kiss.

2 răspunsuri:
| Klau97 a răspuns:

- High School Musical
- Euro Trip
- Amurg
-The Vampire Diaries
- Love at first Hiccup
- Bones
- Jungle 2 Jungle
- The girl next door
Funda?