| oe9w0w9dkxk a întrebat:

Buna, stiti o melodie de la Petre Stefan in care nu injura sau ceva de genu pentru a i-o arata mamei? Si daca da, cum sa o conving sa ma lase sa ma duc la concert

1 răspuns:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cele cu " hai sa uitam de tot ".
Păi încearcă să îi explici ca o sa fie o atmosfera faina și nu se fumezeaza, consuma alcool etc, dacă nu ești un " copil problema" nu vad de ce nu te ar lasa, doar te duci sa asculți muzica, sa faci poze, sa dansezi, cu alte cuvinte sa te distrezi, sa te recreezi puțin.
Bănuiesc că nu o sa te lase probabil sa mergi singura, deci cauta o persoana de încredere cu care sa mergi ( mama ta sa aibă încredere în ea)