| boomoom a întrebat:

stiti vreun program de editat poze online gratis in care te poti bronza, schimba culoarea parului/ochilor, ceva asemanator picnik dar sa fie gratis? fundabig grinbig grin

3 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Fotoflexer
dar descarca ti photo instrument si le decupezi cu cellphonemanager! e f tare! eu asa le edite! si sunt supeer :*

| Larysa13 a răspuns:

Este photoshop online
Da un search pe google -> photoshop onlinewinking sa geseti...
Bafta

| adyy33 a răspuns:

Nu e online da e foarte bun PHOTOshop cs 5 face axact ce vrei si si mai mult inca